1. English
Ja Jūs turpināt izmantot doto vietni bez noklusēto iestatījumu izmaiņām, Jūs piekrītat cookie failu izmantošanai avg.lv vietnē. X

Interešu izglītība

   

INTEREŠU IZGLĪTĪBAS

DARBA GRAFIKS

2018./2019.m.g.  I pusgadam

 

Diena

Laiks

Nosaukums

Skolotājs

Telpa

Pirmdiena

7.45 - 9.10

7. - 9.klašu koris

E. Dziļums

Zāle

 

15.10 - 17.10

7.-9.kl.vokālais ansamblis

E. Dziļums

3312

 

15.10 - 16.50

Skatuves runa

I. Gremze

119/ Zāle

 

16.50 - 18.00

Teātra pulciņš

I. Gremze

Zāle

 

16.00 - 18.00

Volejbols

A. Celma

Sporta zāle

 

15.00 - 18.00

Vizuālā māksla

K.Zariņa

3302

 

16.00 – 17.20

ĀVĢ jauktais koris (vīru balsis)

L.Gaiķe

3117

 

16.00 - 18.00

Vispārējā fiziskā sagatavotība

E. Vanags

Sporta zāle

Otrdiena

7.45 - 8.25

Mākslas vingrošana

I. Ozoliņa

Mazā zāle

 

16.00 – 17.20

ĀVĢ jauktais koris (sieviešu balsis)

L.Gaiķe

3117/ 3312

 

15.55 - 17.15

Deju kolektīvs " Vainags II"

Z. Teivāne

Zāle

 

17.15 - 19.55

Deju kolektīvs " Vainags I"

Z. Teivāne

Zāle

 

16.00 - 17.20

10.-12. klašu vokālais ansamblis (jauktais)

M. Feldmane

Zāle/ 3117

 

16.10 - 17.30

Aerobika

I. Ozoliņa

Mazā zāle

 

16.00 - 18.00

Florbols

D.Ivanišaks

Sporta zāle

 

16.00 - 17.20

10.-12. klašu vokālais ansamblis (meiteņu)

L. Gaiķe

3312

Trešdiena

7.45 - 9.10

ĀVĢ jauktais koris

L.Gaiķe

Zāle

 

16.00 - 18.40

Radioelektronika

S. Zembkovskis

122

 

16.10 - 18.10

Mākslas vingrošana

I. Ozoliņa

Mazā zāle

 

16.00 - 18.00

Frīsbijs

D. Ivanišaks

Sporta zāle

 

16.00 - 17.20

10.-12. klašu vokālais ansamblis (meiteņu)

L. Gaiķe

3312

 

15.10 - 16.50

Skatuves runa

I. Gremze

Zāle

 

16.50 - 18.00

Teātra pulciņš

I. Gremze

Zāle

Ceturtdiena

7.45 - 9.10

7. - 9.klašu koris

E. Dziļums

Zāle

 

15.20 - 18.00

Kokapstrāde

J. Gaiķis

3003

 

14.30 - 16.30

7.-9.kl.vokālais ansamblis

E. Dziļums

Zāle/3312

 

16.00 - 18.00

Basketbols

E. Vanags

Sporta zāle

 

16.10 - 17.30

Aerobika

I. Ozoliņa

Mazā zāle

 

16.00 - 17.20

10.-12. klašu vokālais ansamblis (jauktais)

M. Feldmane

3312/ 3117

 

15.55 - 17.15

Deju kolektīvs " Vainags II"

Z. Teivāne

Zāle

 

17.15 - 19.55

Deju kolektīvs " Vainags I"

Z. Teivāne

Zāle

Piektdiena

7.45 - 9.10

ĀVĢ jauktais koris

L.Gaiķe

Zāle

 

16.00 - 18.00

Sporta spēles

A. Celma

Sporta zāle

 

16.00 - 16.40

10.-12. klašu vokālais ansamblis (jauktais)

M. Feldmane

Zāle/ 3117

 

16.00 - 17.20

ĀVĢ jauktais koris (balsu grupas)

L. Gaiķe

3312