1. English
Ja Jūs turpināt izmantot doto vietni bez noklusēto iestatījumu izmaiņām, Jūs piekrītat cookie failu izmantošanai avg.lv vietnē. X

Interešu izglītība

Interešu izglītības grafiks 2018./2019.m.g. II. pusgadam
Diena Laiks     Nosaukums Skolotājs (Koncertmeistars) Telpa
Pirmdiena 07:45 - 09:10 ĀVĢ 7.-9.klašu koris E.Dziļums (D.Ramma-Grunte) Zāle
  14:40 - 16:40 ĀVĢ 7.-9.klašu vokālais ansamblis E.Dziļums 3312
  15:10 - 16:50 Skatuves runa I. Gremze 119/ Zāle
  15:30 - 17:30 10.-12. klašu vokālais ansamblis (jauktais) M. Feldmane 3312/ 3117
  15:30 - 18:20 Basketbols A.Zavarujevs Sporta zāle
  15:30 - 16:20 ĀVĢ jauktais koris (vīru balsis) L.Gaiķe 3117
  15:30 - 17:10 Vizuālā māksla K.Zariņa 3302
  16:50 - 17:40 Teātra pulciņš I. Gremze Zāle
             
             
Otrdiena 15:30 - 17:30 ĀVĢ jauktais koris (sieviešu balsis) L.Gaiķe 3117/ 3312
  15:25 - 18:05 Radioelektronika S. Zembkovskis 122
  15:30 - 17:00 10.-12. klašu vokālais ansamblis (jauktais) M. Feldmane Zāle/ 3117
  15:30 - 16:50 Aerobika I. Ozoliņa Mazā zāle
  15:30 - 16:50 10.-12. klašu vokālais ansamblis (jauktais) M. Feldmane Zāle/ 3117
  15:30 - 16:50 Sporta spēles A.Celma Sporta zāle
  15:55 - 17:15 Deju kolektīvs " Vainags II" Z. Teivāne (G.Āriņa) Zāle
  16:50 - 18:10 Volejbols A.Celma Sporta zāle
  17:15 - 19:55 Deju kolektīvs " Vainags I" Z. Teivāne (G.Āriņa) Zāle
             
             
Trešdiena 07:45 - 08:25 Kokapstrāde J.Gaiķis 3012
  07:45 - 09:10 ĀVĢ jauktais koris L.Gaiķe (M.Feldmane) Zāle
  15:10 - 16:50 Skatuves runa I. Gremze Zāle
  15:30 - 16:50 Aerobika I. Ozoliņa Mazā zāle
  15:30 - 18:20 Florbols D. Ivanišaks Sporta zāle
  15:30 - 17:10 Vizuālā māksla K.Zarina 3302
  15:30 - 16:50 10.-12. klašu vokālais ansamblis (meiteņu) L. Gaiķe 3312
  15:30 - 17:30 Kokapstrāde J.Gaiķis 3012
  16:50 - 18:00 Teātra pulciņš I. Gremze Zāle
  15:30 - 18:10 Foto pulciņš A.Upenieks 132
             
Ceturtdiena 07:45 - 09:10 ĀVĢ 7.-9.klašu koris E.Dziļums (D.Ramma-Grunte) Zāle
  14:40 - 16:40 ĀVĢ 7.-9.klašu vokālais ansamblis E.Dziļums 3312
  14:40 - 17:20 Mākslas vingrošana I. Ozoliņa Mazā zāle
  15:30 - 18:00 Frisbijs D.Ivanišaks Sporta zāle
  15:30 - 16:10 Kokapstrāde J.Gaiķis 3012
  15:55 - 17:15 Deju kolektīvs " Vainags II" Z. Teivāne (G.Āriņa) Zāle
  17:15 - 19:55 Deju kolektīvs " Vainags I" Z. Teivāne (G.Āriņa) Zāle
             
             
Piektdiena 07:45 - 09:10 ĀVĢ jauktais koris L.Gaiķe (M.Feldmane) Zāle
  15:30 - 18:10 Volejbols A. Celma Sporta zāle
  15:30 - 18:00 VFS A.Zavarujevs Mazā zāle
  15:30 - 16:50 10.-12. klašu vokālais ansamblis (meiteņu) L. Gaiķe 3312