1. English
Ja Jūs turpināt izmantot doto vietni bez noklusēto iestatījumu izmaiņām, Jūs piekrītat cookie failu izmantošanai avg.lv vietnē. X

    Rezultāti Draudzīgā aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijā

    2018. gada 27. aprīlī

    Āgenskalna Valsts ģimnāzijas  rezultāti Valsts ģimnāziju zinātniskās pētniecības konferencē un konkursā    “ Latvija un latvieši”   2018.gada 26.aprīlī   Draudzīgā aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijā

     

    Dalībnieks

     

    Darba nosaukums

    Sekcija

    Darba vadītājs

    Vieta

    1.  

    Dairis Dombrovskis, 11.1

    Ģenētiskā programmēšana

     

    informātika

    Arnis Upenieks

    1.vieta

    1.  

    Anete Gregersone, 11.6

     

     

    Jauniešu verbālā agresija sociālajos tīklos

    psiholoģija

    Linda Ozoliņa

    1.vieta

    1.  

    Dita Zubkovska, 11.2

    Latviskās identitātes saglabāšana diasporas bērniem un jauniešiem mītnes zemēs un Latvijā

    socioloģija

    Olga Voronova

    1.vieta

    1.  

    Madara Buša, 11.6 

    Spēļošanas izmantošana mārketinga komunikācijā

    ekonomika

    Santa Kazaka

    1.vieta

    5.

    Paula Marija Vimba,11.2

    Parasto racējcirceņu ēsmu efektivitāte un to nodarītie postījumi lauksaimniecībā

    bioloģija

    Vaira Strazda

    2.vieta

    6.

    Alise Zommere,11.5

    Difficulties in translating idioms from English to Latvian

    Cittautu valodniecība

    Inga Harmsone

    3.vieta

    7.

    Frederiks Anosovs,11.5

    Rīgas poētiskā dokumentālā kino skolas stila iezīmes Herca Franka filmās „ Vecāks par 10 minūtēm”, „ Augstā dziesma” un   „ Augstākā tiesa”. 

    kulturoloģija

    Iveta Ratinīka

    Atzinība

    8.

    Beāte  Jašuka, 11.3

    Latviešu emigrācija Otrā pasaules kara laikā

    Vēsture un kultūrvēst. mant.

    Andris Liepiņš

    Atzinība

    9.

    Anete  Dance,11.5

    Laimes  izpratne Aristoteļa darbā “Nikomaha ētikas”I grāmatā

    filozofija

    Andris Liepiņš

    2.vieta

    10.

    Laura Beloglazova,11.5
    Luīza Kohtanena,11.6

    Teksts kā dizaina elements tekstilizstrādājumos

    mākslas zinātne

    Ieva Vāvere

    2.vieta

    11.

    Annija Krūmiņa,11.5
    Jana Ulrika Māliņa,11.5

    Komisma radīšanas paņēmieni režisora Elmāra Seņkova izrādē " Trīne"

    kulturoloģija

    Dace Simsone

     

    2.vieta

    12.

    Anastasija Ševčenko,11,2

    Interaktīvo mācību metošu izmantojums septīto klašu bioloģijas stundās

    pedagoģija

    Ieva Gaile

    2.vieta

    13.

    Elizabete Anna Rozīte,11.2
    Simona Strumpe,11.2

    " Jauno" skolēnu adaptēšanās grūtības un to pārvarēšanas iespējas ģimnāzijas posmā

    psiholoģija

    Ieva Gaile

    3.vieta

    14.

    Arvis Maiželis,11.6

    Kobalta ferīta izmantošana mākslīgajā fotosintēzē

    fizika

    Ansis Ēcis

    2.vieta

    15.

    Arturs Mihejevs, 11.4

    Stress un tā pārvarēšana individuālajā un kolektīvajā sportā

    psiholoģija

    Ieva Gaile

    Atzinība

    16.

    Anna Mūrniece, 11.2

    pH līmenis un duļķainība Ķekavas un Ķengaraga avotu ūdeņos

    Zemes zinātnes

    Santa Miksone- Tukiša

    3.vieta

    17.

    Laima Kampa,11.3

    Biotopu izpēte un kvalitātes novērtēšana Neretas novada z/s " Svītiņi" teritorijā

    Zemes zinātnes un ekon. ģeogrāfija

    Santa  Miksone - Tukiša

    Atzinība

    18.

    Reinis Birznieks, 11.1                 Raivo Auželis 11.1

    Drona izmantošana pirmās medicīniskās palīdzības aptieciņas piegādāšanai

    Inženierzinātnes

    Ansis Ēcis

    2.vieta

    19.

    Rainers Vestmanis, 11.6

    Bērnība, jaunība, 30. gadi simtgadnieku atmiņās

    Vēsture un kultūrvēsturiskais mantojums

    Sergejs Zembkovskis

    Atzinība

    20.

    Gunta Mairita Volmane, 11.4

    Sezonālais bezdarbs un tā samazināšanas iespējas Latvijā

    ekonomika

    Santa Kazaka

    2.vieta

    21.

    Pauls Purviņ , 11.6 

    Sejas atpazīšanas algoritmi

    informātika

    Sergejs Zembkovskis

    2.vieta

    22.

    Anna Annija Bulzga, 11.6               Selīna Stepsone 11.6

    Sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumu jomas franšīzes Latvijā

    ekonomika

    Santa Kazaka

    2.vieta

    23.

    Sindija Pētersone,11.3

    Stresa izraisītās psihosomatiskās saslimšanas jauniešu vecumposmā

    psiholoģija

    Ieva Gaile

    2.vieta

    24.

    Alīna Platpīre,11.2

    Dzimumu stereotipu loma profesiju izvēlē jauniešu vecumposmā

    psiholoģija

    Ieva Gaile

    Atzinība

    25.

    Rainers Grote,  11.6                       Patriks Žvīgurs 11.6

    Tehnoloģiju ietekme uz darba tirgus izmaiņām

    ekonomika

    Santa Kazaka

    Atzinība

    Konkursa „ Latvija un latvieši”   rezultāti                                                                               ZPD rezultāti

    Alīna Dolgova 10.1 (krievu valoda)- 2.vieta                                                                                                          1.vieta- 4             2. vieta- 11

    Anna Baula (10.5) (angļu valoda)- 2.vieta                                                                                                             3. vieta-3             Atzinība - 7