1. English

Labākie mācībās

   Lepojamies ar čaklākajiem un apņēmīgākajiem 10. - 12.klašu audzēkņiem 1.semestrī 2016.
             
1 10.1 kl. Daiga Amanda Nikola         
2 10.1 kl. Mauerzaks Elmārs Toms         
3 10.1 kl. Melnis Kristers         
4 10.1 kl. Birznieks Reinis         
5 10.1 kl. Karpenskis-Allažs Edgars         
6 10.1 kl. Zariņš Ričards         
7 10.1 kl. Bundulis Toms         
8 10.1 kl. Hūns Jānis         
9 10.1 kl. Oņiskivs Dāvis         
10 10.1 kl. Šenbergs Andris         
11 10.2 kl. Židele Arta         
12 10.2 kl. Židele Anda         
13 10.2 kl. Domokejeva Elizabete         
14 10.2 kl. Kronberga Kristiāna         
15 10.2 kl. Strumpe Simona         
16 10.2 kl. Zubkovska Dita         
17 10.2 kl. Osipovs Pauls Kristiāns         
18 10.2 kl. Šmite Marta Luīze         
19 10.2 kl. Platpīre Alīna         
20 10.2 kl. Ševčenko Anastasija         
21 10.3 kl. Kampa Laima         
22 10.3 kl. Dravante Emīlija         
23 10.3 kl. Grandsberga Simona         
24 10.3 kl. Elere Evelīna Tonija         
25 10.3 kl. Ķepiņa Tīna Aleksandra         
26 10.3 kl. Veignere Elizabete         
27 10.3 kl. Auzenbaha Lāsma         
28 10.3 kl. Balode Kitija         
29 10.4 kl. Volmane Gunta Mairita         
30 10.4 kl. Bitina Sanda         
31 10.5 kl. Sudrabiņa Marta         
32 10.5 kl. Vismane Linda         
33 10.5 kl. Birģele Diāna         
34 10.5 kl. Dimante Anna Kristiāna         
35 10.6 kl. Buša Madara         
36 10.6 kl. Kohtanena Luīza         
37 10.6 kl. Pidiks Gints         
38 10.6 kl. Firkuss Kristaps Rolands         
39 10.6 kl. Gregersone Anete         
40 10.6 kl. Stepsone Selīna         
41 11.1 kl. Kalniņš Kristaps Kārlis         
42 11.1 kl. Kalniņš Rūdolfs Arvīds         
43 11.1 kl. Gailāne Evelīna         
44 11.1 kl. Asberga Diāna         
45 11.1 kl. Ķiesnere Marta Undīne         
46 11.1 kl. Žukovs Romāns         
47 11.2 kl. Šatļikovs Mihails         
48 11.2 kl. Ovčarenko Deniss         
49 11.2 kl. Kazuša Ance         
50 11.2 kl. Deņisova Arina         
51 11.2 kl. Brūklena Elīza         
52 11.3 kl. Lielāmurs Lūkass         
53 11.3 kl. Tutāne Laura         
54 11.3 kl. Strazdiņa Dārta Evelīna         
55 11.3 kl. Ritere Agnija         
56 11.3 kl. Vasiļevska Marija Līna         
57 11.3 kl. Kaufmane Līva Vita         
58 11.3 kl. Maslova Anastasija         
59 11.3 kl. Semjonova Nora Luīze         
60 11.3 kl. Vuškāne Elizabete         
61 11.4 kl. Zaķe Mija Daniēla         
62 11.4 kl. Sedmale Elza         
63 11.4 kl. Vasiļevska Loreta         
64 11.4 kl. Zandere Katrīna         
65 11.4 kl. Pozņaka Annija         
66 11.4 kl. Krastiņš Niks         
67 11.4 kl. Krontāle Loreta         
68 11.4 kl. Šalms Jēkabs         
69 11.4 kl. Rucka Ilze         
70 11.5 kl. Rezņikova Emīlija         
71 11.6 kl. Spruģevics Ansis         
72 11.6 kl. Zemīte Laura         
73 12.1 kl. Gavare Sigita         
74 12.1 kl. Mičulis Valters Artūrs         
75 12.1 kl. Vēvers Klāvs         
76 12.1 kl. Bernards Ansis         
77 12.1 kl. Drevinskis Kristers         
78 12.1 kl. Tone Jānis         
79 12.1 kl. Skurule Karīna Meta         
80 12.1 kl. Kreinbergs Kristiāns         
81 12.1 kl. Asere Sabīne         
82 12.1 kl. Tomsone-Kundziņa Stella         
83 12.2 kl. Rimaševska Marta         
84 12.2 kl. Petrovs Aleksandrs         
85 12.3 kl. Plukse Paula         
86 12.3 kl. Lāce Laine         
87 12.3 kl. Vite Tomass         
88 12.4 kl. Radziņa Terēze         
89 12.4 kl. Grīva Annija         
90 12.4 kl. Mazurs Miks Roberts         
91 12.4 kl. Karpačeva Diāna         
92 12.4 kl. Kuzma Kārlis         
93 12.4 kl. Zemīte Amanda Anna         
94 12.4 kl. Škutāns Vitolds         
95 12.5 kl. Bernāne Katalīna         
96 12.5 kl. Kairis Krišs Jānis         
97 12.5 kl. Paegle Katrīna Annija         
98 12.5 kl. Poga Edgars         
99 12.6 kl. Āboliņa Santa         
100 12.6 kl. Žvīgure Karlīne         
101 12.6 kl. Parisa Paula         
102 12.6 kl. Lūkina Ieva         
103 12.6 kl. Gaile Loreta         
104 12.6 kl. Rāviča Linda         

Jānis Dāvis Osipovs saņem balvu - RD Zelta stipendiju 2016.