1. English
Ja Jūs turpināt izmantot doto vietni bez noklusēto iestatījumu izmaiņām, Jūs piekrītat cookie failu izmantošanai avg.lv vietnē. X

Valsts ģimnāziju pētniecības darbu konkursa rezultāti 2019. gada 24. aprīlī

2019. gada 25. aprīlī

 Mūsu  ģimnāziju skolēnu Valsts ģimnāziju pētniecības darbu konkursa  rezultāti  2019. gada 24. aprīlī

1.vieta- 9 darbiem, 9 autoriem

                                                                                  2.vieta- 8 darbiem, 10 autoriem

                                                                                  3.vieta- 7 darbiem, 8 autoriem

                                                                                  Atzinība – 3 darbiem, 4 autoriem

 

ZPD autors

ZPD nosaukums

Zinātnes sekcija

Darba vadītājs

Iegūtā vieta

1.

Gustavs Atis Kļavis,11.2

Magnija jonu kvantitatīvā analīze Latvijā pieejamos izotoniskajos sporta dzērienos un jauna sporta dzēriena maisījuma pagatavošana

Dabaszinātnes (ķīmija)

Sandis Veldze

1.

2.

Liega Moļņika,11.2

Miega nozīme jauniešu psihoemocionālās labsajūtas veidošanā

Psiholoģija

Ieva Gaile

1.

3.

Karīna Bunere,11.5

Metafora jauniešu valodā publiskajā vidē

Latv.valodniecība

Anita Vanaga

1.

4.

Annija Luīze Pentjuša,11.5

Klusuma valoda Gunta Bereļa romānā " Vārdiem nebija vietas".

Latviešu literatūrzinātne

Agnese Puķe

1.

5.

Grēta Mustapa,11.1

Linguistic relativity in theory and practices

Angļu filoloģija

Inga Harmsone

1.

6.

Paula Krūmiņa,11.4

Partizānu mārketinga izmantošanas iespējas Latvijā

Ekonomika

Santa Kazaka

1.

7.

Elizabete  Vindule- Mince,11.4

Rīgas centra tūrisma pieejamība cilvēkiem ar kustību traucējumiem

Socioloģija

Santa Kazaka

1.

8.

Tīna Priedniece,11.3

Mēness krāteru "Platons", " Grimaldi" un " Ermīts" izpēte ar teleskopu " Sky Watcher" un NASA Mēness kartēm

 

 

Astronomija

Zinta Šķirmante

1.

9.

Klāvs Barkovskis,11.1

Energoefektivitātes notekšana privātmājai

Inženierzinātnes

Aigars Mihno

1.

 

10.

Kārlis Kurgs,                   Kaspars Kārkliņš,11.1

Apstarotu Latvijas mālu termostimulētās luminiscences pētījumi

Fizika

Aigars Mihno

2.

11.

Elza Elīza Ilješāne,11.5

J. Streiča glezniecības un kino mākslas sinerģija uz lielā ekrāna.

Mākslas zinātne

Agnese Puķe

2.

12..

Dārta Zālīte,                  Terēze Rūdule,11.5

Cilvēka iekšējo pārdzīvojumu attēlošana Andas Lāces performancēs

Mākslas zinātne

Agnese Puķe

2.

13.

Sanija Anna Šulce,11.2

Valodas līdzekļi ironiskā stila radīšanai sociālo portālu komentāros

Latv.valodniecība

Anita Vanaga

2.

14..

Anete Gerharde,11.6

Uzkrājošā dzīvības apdrošināšana - mājsaimniecības uzkrājumi " drošības spilvenam".

Ekonomika

Santa Kazaka

2.

15.

Helēna Kova,11.1

IT rīku izmantošana formatīvās vērtēšanas procesā.

Izglītības zinātne

Santa Kazaka

2.

16.

Patrīcija Luīze Arāja,11.2

Baseina ūdens sūkņa elektromotora temperatūras uzraudzības sistēmas izveide

Inženierzinātnes

Zinta Šķirmante

2.

17.

Regīna Dzirne,11.3

Viduskroģeru un Mūrmuižas HES ekonomiskā lietderība un ietekme uz vidi

Zemes zinātnes

Santa Miksone- Tukiša

2.

18.

Zane Zvaigzne- Strēlniece, 11.5

Dekoratīvo skulptūru iederība un to novērtējums Rīgas kultūrvidē

Mākslas zinātne

Zigrīda Teivāne

3.

19.

Tomass Kašs,11.6

Reemigrācijas atbalsta pasākumi Latvijā

Sociālās zinātnes

Santa Kazaka

3.

20.

Betija Rudzīte,11.4

Obligātā iepirkuma komponentes kā atbalsta mehānisma ietekme Latvijas ekonomikā

Ekonomika

Santa Kazaka

3.

21.

Elija Anna Pavāre,11.5

Klavierspēles apguves daudzveidīgo metožu ietekme bērna intelekta veicināšanā

Izglītības zinātne

Līga Gaiķe

3.

22.

Mārtiņš Dombrovskis,11.1

Tālraides bezvadu interneta antenas izveide

Inženierzinātnes

Sergejs Zembkovskis

3.

23.

Rinalds Rozenfelds,    Dāvis Stalažs,11.1

Praktiskas iekārtas izveide šķidruma viskozitātes pārbaudei skolas vajadzībām

Fizika

Aigars Mihno

3.

24.

Kārlis Starks,11.3

Sabiedrības sociālās problēmas, kas ietekmē radikālisma uzplaukumu mūsdienu Rietumu pasaulē.

Politoloģija

Ansis Nudiens

3.

25.

Elizabete Hudko,

Anastasija Šmeļova,11.2

Meli un to izpausme neverbālajā saziņā jauniešu vecumposmā.

Psiholoģija

Ieva Gaile

Atzinība

26.

Elīna Lauma Bajinska,11.2

LU botāniskā dārza Tālo Austrumu izcelsmes ziemciešu kolekcijas monitorings un salīdzinājums ar izcelsmes reģioniem.

Dabaszinātnes (bioloģija)

Vaira Strazda

Atzinība

27.

Madara Keiša,11.3

E- vielu ietekme uz pelējuma rašanos rupjmaizē

Medicīna/veselības zinātne

Agnese Kramēna

Atzinība

 

 

Valsts ģimnāziju konkursa  “Latvija un latvieši” rezultāti:

                    1. vieta un Grande prix  angļu valodā – Anete Beatrise Bukane, 11.6 ( skolotāja Inga Harmsone)

                             3. vieta angļu valodā - Anna Jansone,11.3 ( skolotājs Mārtiņš Driksna)

                             3. vieta krievu valodā – Matīss Kataņenko,11.4 ( skolotāja Ņina Svjastina)

 

A.Vanaga