1. English

Olimpiāžu rezultāti

 

Olimpiāžu rezultāti 2016./2017.m.g.

 

Āgenskalna Valsts ģimnāzijas skolēnu panākumi novada un valsts mācību priekšmetu olimpiādēs

 

N.P.K.

Vārds

Uzvārds

Klase

Mācību priekšmeta olimpiāde

Vieta

Skolotājs, konsultants

1

Indriķis

Jansons

8

Rīgas pilsētas angļu valodas olimpiāde

II

 

N.P.K.

Skolēns

 

Klase

Mācību priekšmeta olimpiāde

Vieta

Skolotājs, konsultants

1

Toms

Ekmanis

9. klase

2.posma fizikas olimpiāde

II

Plēsuma

2

Krišjānis

Noviks

9. klase

2.posma fizikas olimpiāde

II

Plēsuma

3

Jānis

Hūns

10. klase

2.posma fizikas olimpiāde

II

Ēcis

4

Kristers

Melnis

10. klase

2.posma fizikas olimpiāde

II

Ēcis

5

Jānis

Tone

12. klase

2.posma fizikas olimpiāde

II

A.Mihno

6

Andris

Šenbergs

10. klase

2.posma fizikas olimpiāde

III

A.Ēcis

7

Rūdolfs

Kalniņš

11. klase

2.posma fizikas olimpiāde

III

A.Ēcis

8

Kristaps

Kalniņš

11. klase

2.posma fizikas olimpiāde

III

A.Ēcis

9

Markusam Dāvim

Skrastiņam

11. klase

2.posma fizikas olimpiāde

III

A.Ēcis

10

Sigitai

Gavarei

12. klase

2.posma fizikas olimpiāde

III

A.Mihno

11

Nils

Kaufmanis

9. klase

2.posma fizikas olimpiāde

A

A.Ēcis

12

Reinis

Birznieks

10. klase

2.posma fizikas olimpiāde

A

A.Ēcis

13

Ričardam

Zariņam

10. klase

2.posma fizikas olimpiāde

A

A.Ēcis

14

Edgars

Aišpurs

10. klase

2.posma fizikas olimpiāde

A

A.Ēcis

15

Tomas

Bundulis

10. klase

2.posma fizikas olimpiāde

A

A.Ēcis

16

Ansis

Bernards

12. klase

2.posma fizikas olimpiāde

A

A.Mihno

N.P.K.

Skolēnam

Klase

Mācību priekšmeta olimpiāde

Vieta

Skolotājs, konsultants

1

Rodijam Ronim

11. klase

2.posma ģeogrāfijas olimpiāde

I

S. Miksone - Tukiša

2

Ansim Bernardam

12. klase

2.posma ģeogrāfijas olimpiāde

I

S. Miksone - Tukiša

3

Elīzai Brūklenai

11. klase

2.posma ģeogrāfijas olimpiāde

I

S. Miksone - Tukiša

4

Raimondam Siliņam

11. klase

2.posma ģeogrāfijas olimpiāde

II

S. Miksone - Tukiša

5

Katrīnei Freidenfeldei

9. klase

2.posma ģeogrāfijas olimpiāde

II

T. Krūmiņš

6

Guntai Mairitai Volmanei

10. klase

2.posma ģeogrāfijas olimpiāde

III

S. Miksone - Tukiša

7

Kārlim Kuzmam

12. klase

2.posma ģeogrāfijas olimpiāde

III

S. Miksone - Tukiša

8

Rihardam Eglītim

9. klase

2.posma ģeogrāfijas olimpiāde

III

T. Krūmiņš

9

Lūkasam Lielāmuram

11. klase

2.posma ģeogrāfijas olimpiāde

III

S. Miksone - Tukiša

10

Annai Viktorijai Žeimundei

9. klase

2.posma ģeogrāfijas olimpiāde

A

T. Krūmiņš

11

Charlottei Ivai Stahlhut

8. klase

3.posma vācu valodas olimpiāde

III

M. Kudiņa

 

 

N.P.K.

Skolēnam

Klase

Mācību priekšmeta olimpiāde

Vieta

Skolotājs, konsultants

1

Dāvim Benefeldam

8. klase

Atklātajā mājturības konkursā “Radošais meistars”

II

J. Avotiņš

2

Edvardam Savickim

12. klase

Atklātajā mājturības konkursā “Radošais meistars”

II

J. Avotiņš

3

Gustavam Kārlim Savickim

7. klase

Atklātajā mājturības konkursā “Radošais meistars”

I

J. Avotiņš

4

Kristiānam Šneideram

7. klase

Atklātajā mājturības konkursā “Radošais meistars”

II

J. Avotiņš

 

N.P.K.

Skolēnam

Klase

Mācību priekšmeta olimpiāde

Vieta

Skolotājs, konsultants

1

Indriķim Dāvim Jansonam

8. klase

2.posma matemātikas olimpiāde

II

I.Upeniece

2

Askoldam Bērziņam

8. klase

2.posma matemātikas olimpiāde

III

V. Jubase

3

Laurai Jirgensonei

8. klase

2.posma matemātikas olimpiāde

A

L.Plauča

4

Renāram Ruģelim

7. klase

2.posma matemātikas olimpiāde

A

Ņ. Juste

 

N.P.K.

Skolēnam

 

Klase

Mācību priekšmeta olimpiāde

Vieta

1

Danielam

Stabulim

9. klase

2.posma ķīmijas olimpiāde

I

2

Ralfam

Ozoliņam

9. klase

2.posma ķīmijas olimpiāde

II

3

Katrīnei

Freidenfeldei

9. klase

2.posma ķīmijas olimpiāde

II

 

Rihardam

Eglītim

9. klase

2.posma ķīmijas olimpiāde

II

4

Mihailam

Šatļikovam

11.klase

2.posma ķīmijas olimpiāde

II

5

Līvai Vitai

Kaufmanei

11. klase

2.posma ķīmijas olimpiāde

II

6

Tomam

Ekmanim

9. klase

2.posma ķīmijas olimpiāde

III

7

Edgaram

Aišpuram

10. klase

2.posma ķīmijas olimpiāde

III

8

Andai

Židelei

10. klase

2.posma ķīmijas olimpiāde

III

9

Artai

Židelei

10. klase

2.posma ķīmijas olimpiāde

III

10

Paulam Kristiānam

Osipovam

10. klase

2.posma ķīmijas olimpiāde

III

11

Agnijai

Riterei

11. klase

2.posma ķīmijas olimpiāde

III

12

Laurim

Čeveram

12. klase

2.posma ķīmijas olimpiāde

III

13

Emīlijai Annai

Staģei

9. klase

2.posma ķīmijas olimpiāde

A

14

Gustavam

Atim

9. klase

2.posma ķīmijas olimpiāde

A

15

Laurai

Tutānei

11. klase

2.posma ķīmijas olimpiāde

A

16

Tomasam

Vitem

12. klase

2.posma ķīmijas olimpiāde

A

N.P.K.

Skolēnam

Klase

Mācību priekšmeta olimpiāde

Vieta

Skolotājs, konsultants

1

Ansim Vaišļam

9. klase

2.posma matemātikas olimpiāde

I

Ņ. Juste

2

Tomasam Vitem

12. klase

2.posma matemātikas olimpiāde

I

V. Jubase

3

Tomam Ekmanim

9. klase

2.posma matemātikas olimpiāde

II

Ņ. Juste

4

Rihardam Eglītim

9. klase

2.posma matemātikas olimpiāde

II

Ņ. Juste

5

Artai Židelei

10. klase

2.posma matemātikas olimpiāde

II

A.Ančupāns, I. Jubass

6

Jānim Tonem

12. klase

2.posma matemātikas olimpiāde

II

A.Ančupāns

7

Edvardam Baranovam

9. klase

2.posma matemātikas olimpiāde

III

Ņ. Juste

8

Danielam Stabulim

9. klase

2.posma matemātikas olimpiāde

III

Ņ. Juste

9

Madarai Bušai

10. klase

2.posma matemātikas olimpiāde

III

L. Žilvinska, I. Jubass

10

Kristeram Melnim

10. klase

2.posma matemātikas olimpiāde

III

A.Ančupāns

11

Ancei Parisai

10. klase

2.posma matemātikas olimpiāde

III

L. Žilvinska

12

Krišjānim Novikam

9. klase

2.posma matemātikas olimpiāde

A

Ņ. Juste

13

Alisei  Šteinbergai

9. klase

2.posma matemātikas olimpiāde

A

Ņ. Juste

14

Ričardam Zariņam

10. klase

2.posma matemātikas olimpiāde

A

A.Ančupāns

15

Andai Židelei

10. klase

2.posma matemātikas olimpiāde

A

A.Ančupāns, I. Jubass

16

Sigitai Gavarei

12. klase

2.posma matemātikas olimpiāde

A

A.Ančupāns

17

Kristiānam Kreinbergam

12. klase

2.posma matemātikas olimpiāde

A

A.Ančupāns

18

Paulai Parisai

12. klase

2.posma matemātikas olimpiāde

A

K. Liepiņa

 

N.P.K.

Skolēns

 

Klase

Mācību priekšmeta olimpiāde

Vieta

Skolotājs, konsultants

1

Karlīnei

Žvīgurei

12. klase

2.posma ekonomikas olimpiāde

III

S. Kazaka

2

Vitoldam

Škutānam

12. klase

2.posma ekonomikas olimpiāde

III

S. Kazaka

3

Dāgam Rūdim

Bareikam

12. klase

2.posma ekonomikas olimpiāde

III

S. Kazaka

4

Edvartam Paulam

Indāram

12. klase

2.posma ekonomikas olimpiāde

A

S. Kazaka

5

Rolandam Jurim

Vārpiņam

12. klase

2.posma ekonomikas olimpiāde

A

S. Kazaka

6

Rihardam

Dubrovskim

12. klase

2.posma ekonomikas olimpiāde

A

S. Kazaka

N.P.K.

Skolēns

Klase

Mācību priekšmeta olimpiāde

Vieta

Skolotājs, konsultants

1

Valters Artūrs Mičulis

12.

2.posma latviešu valodas un literatūras olimpiāde

I

I.Ratinīka

2

Laura Tutāne

11.

2.posma latviešu valodas un literatūras olimpiāde

II

D. Simsone

3

Elīza Brūklena

11.

2.posma latviešu valodas un literatūras olimpiāde

II

D. Simsone

4

Marija Vasiļevska

11.

2.posma latviešu valodas un literatūras olimpiāde

II

D. Simsone

5

Emīlija Rezņikova

11.

2.posma latviešu valodas un literatūras olimpiāde

II

D. Simsone

6

Ance Kazuša

11.

2.posma latviešu valodas un literatūras olimpiāde

II

D. Simsone

7

Katalīna Bernāne

12.

2.posma latviešu valodas un literatūras olimpiāde

II

A.Vanaga

8

Emija Emīlija Grigorjeva

12.

2.posma latviešu valodas un literatūras olimpiāde

II

A.Vanaga

9

Ansis Bernards

12

2.posma latviešu valodas un literatūras olimpiāde

II

I.Ratinīka

10

Nora Semjonova

11.

2.posma latviešu valodas un literatūras olimpiāde

III

D. Simsone

11

Paulai Pluksei

12.

2.posma latviešu valodas un literatūras olimpiāde

III

D. Simsone

12

Katrīna Annija Paegle

12.

2.posma latviešu valodas un literatūras olimpiāde

III

A.Vanaga

13

Klāvs Vēvers

12.

2.posma latviešu valodas un literatūras olimpiāde

III

I.Ratinīka

14

Elīza Dāldere

12.

2.posma latviešu valodas un literatūras olimpiāde

III

D. Simsone

15

Elza Šmite

11.

2.posma latviešu valodas un literatūras olimpiāde

A

D. Simsone

16

Lūkass Lielāmurs

11.

2.posma latviešu valodas un literatūras olimpiāde

A

D. Simsone

 

N.P.K.

Skolēns

Klase

Mācību priekšmeta olimpiāde

Vieta

Skolotājs, konsultants

1

Elīza Dāldere

12.

2.posma vēstures olimpiāde

II

E. Kuprišs

2

Anna Viktorija Žeimunde

9.

2.posma vēstures olimpiāde

III

A.Nudiens

3

Edgars Poga

12.

2.posma vēstures olimpiāde

A

A.Nudiens

 

N.P.K.

Skolēns

Klase

Mācību priekšmeta olimpiāde

Vieta

Skolotājs, konsultants

1

Katrīne Freidenfelde

9.

2.posma bioloģijas olimpiāde

I

I.Rudzutaka

2

Toms Ekmanis

9.

2.posma bioloģijas olimpiāde

I

I.Rudzutaka

3

Laima Kampa

10.

2.posma bioloģijas olimpiāde

I

V. Strazda

4

Evīna Grigorjeva

9.

2.posma bioloģijas olimpiāde

II

I.Rudzutaka

5

Dita Zubkovska

10.

2.posma bioloģijas olimpiāde

II

V. Strazda

6

Mihails Šatļikovs

11.

2.posma bioloģijas olimpiāde

II

V. Strazda

7

Elīza Brūklene

11

2.posma bioloģijas olimpiāde

II

V. Strazda

8

Lauris Čevers

12

2.posma bioloģijas olimpiāde

II

V. Strazda

9

Niks Vilcāns

10

2.posma bioloģijas olimpiāde

III

V. Strazda

10

Aleksandrs Petrovs

12

2.posma bioloģijas olimpiāde

A

V. Strazda

11

Dženifera Meijerhofere

11

2.posma vācu valodas olimpiāde

III

M. Kudiņa

 

Valsts  olimpiāžu rezultāti 2015./2016.m.g.

Rodijs Ronis piedalās pasaules ģeogrāfijas olimpiādē

 

            11.4 klases skolnieks Rodijs Ronis piedalījās Pasaules olimpiādē ģeogrāfijā (iGeo 2016) Pekinā. Uzdevumi bija sarežģīti, darāmā bija daudz, bet olimpiāde nesastāvēja tikai no uzdevumiem, bija arī daudz ekskursiju un izbraucienu. Olimpiādes laikā no Ķīnas redzēts daudz, apskatīts Tjaņaņmiņa laukums, Aizliegtā pilsēta, Vasaras pils un Lielais Ķīnas mūris.  Latvijas komanda no olimpiādes atgriezusies bez medaļām, bet tā nebūt nav neveiksme. Iegūtā pieredze noteikti noderēs nākamajās olimpiādēs, stāsta Rodijs. Cerams, ka nākamajās olimpiādēs mums uzspīdēs veiksme un mēs varēsim pārvest mājās zeltu!

(Rodijs otrais no kreisās puses)

 

Vārds, uzvārds   Mācību priekšmets   Iegūtā vieta Latvijā  
Sabīne Anna Irbe 12.5 kl. Latviešu valoda 1
Raimonds Ķirķis 12.5 kl. Latviešu valoda 1
Rodijs Ronis 10.4 kl. Ģeogrāfija 1
Andrejs Reinis Zitmanis 12.5 kl. Latviešu valoda 2
Ansis Bernards 11.1 kl. Ģeogrāfija 2
Katalīna Bernāne 11.5 kl. Latviešu valoda 3
Kristiāns Križmanis 9.1 kl. Fizika 3
Annemarija Apine 9.3 kl. Latviešu valoda 3
Arta Židele 9.3 kl. Ķīmija 3
Jānis Dāvis Osipovs 12.2 kl. Ķīmija Atzinība
Līva Vita Kaufmane 10.3 kl. Ķīmija Atzinība
Madara Buša 9.1 kl. Latviešu valoda Atzinība
Pauls Purviņš 9.1 kl. Ķīmija Atzinība
Anda Židele 9.3 kl. Matemātika Atzinība

 

  

 

Olimpiāžu laureāti 2015./2016.mācību gadā

Rīgas pilsētas ģeogrāfijas 33. olimpiādes 2.posmā:

         I vieta:

Rodijam

Ronim

10.klase

Ansim

Bernardam

11.klase

II vieta:

Kristofam

Girgensonam

10.klase

III vieta:

Kārlim

Kuzmam

11.klase

Edvartam Paulam

Indāram

11.klase

Andrejam Reinim

Zitmanim

12.klase

Atzinība:

Oto Aleksim

Zelčam

11.klase

Par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā izteikta pateicība skolotājai:

 Santai Miksonei - Tukišai

 

Latvijas skolēnu skatuves runas konkursā

I vieta:

Edgaram

Pogam

11.klase

Par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā izteikta pateicība skolotājai:

 Anitai Vanagai

 

Rīgas pilsētas 66. matemātikas olimpiādes 2.posmā:

II vieta:

 Dāvim

Benefeldam

7. klase

Indriķim Dāvim

Jansonam

7. klase

Laurai

Jirgensonei

7. klase

Matīsam Jānim

Rekertam

7. klase

Ansim

Vaišļam

8. klase

 

III vieta:

Gustavam

Treimanim

7. klase

Rihardam

Eglītim

8. klase

Tomam

Ekmanim

8. klase

Aleksandram

Lācim

8. klase

Alisei

Šteinbergai

8. klase

 

Atzinība:

Askoldam

Bērziņam

7. klase

Krišjānim

Novikam

8. klase

Ralfam

Ozoliņam

8. klase

Danielam

Stabulim

8. klase

 

Par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā olimpiādei izteikta pateicība skolotājiem:

Ņinai Justei

 

Līgai Plaučai

 

Ingai Upeniecei

 

Rīgas pilsētas 56. ķīmijas olimpiādes 2.posmā:

 I vieta:

Andai

Židelei

9. klase

 

II vieta:

 Madarai

Bušai

9. klase

Artai

Židelei

9. klase

Paulam

Purviņam

9. klase

Mihailam

Šatļikovam

10. klase

Laurim

Čeveram

11. klase

Jānim Dāvim

Osipovam

12. klase

 

III vieta:

Margaritai

Brantei

9. klase

Dāvim Eduardam

Nelsonam

9. klase

Līvai Vitai

Kaufmanei

10. klase

Laurai

Tutānei

10. klase

Tomasam

Vitem

11.klase

Kristai

Otmanei

12.klase

 

Atzinība:

Paulam Kristiānam

Osipovam

9. klase

Luīzei

Dipānei

10. klase

 

Par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā olimpiādei izteikta pateicība skolotājiem:

 

Inārai  Gailei

Laurai Fjodorovai

Rīgas pilsētas matemātikas 66.  olimpiādes 2.posmā:

 I vieta:

Madarai

Bušai

9. klase

Andai

Židelei

9. klase

Tomasam

Vitem

11.klase

 

II vieta:

Dāvim Eduardam

Nelsonam

9. klase

 

III vieta:

Annemarijai

Apinei

9. klase

Klāvam

Vēveram

11. klase

Atim

Ignatjevam

11. klase

 

Atzinība:

Evelīnai

Gailānei

10. klase

Sigitai

Gavarei

11. klase

Paulai

Parisai

11. klase

 

Par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā olimpiādei izteikta pateicība skolotājiem:

Ņinai Justei,

Vizbulītei Jubasei,

Līgai Plaučai,

Aivaram Ančupānam .

Mācību priekšmetu olimpiāžu laureāti 2015./2016.mācību gadā

Rīgas pilsētas ekonomikas 17 olimpiādes 2.posmā:

 III vieta:

Montai

Ignatovičai

12. Klase

 

Par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā olimpiādei izteikta pateicība skolotājiem:

Santai

Kazakai

 

 

Rīgas pilsētas fizikas 66 olimpiādes 2.posmā:

 I vieta:

Kristiānam

Križmanim

9. klase

 

III vieta:

Agnijai

Riterei

10.klase

Sigitai

Gavarei

11.klase

 

 

Atzinība

Paulam Kristiānam

Osipovam

9.klase

Tomasam

Vitem

11.klase

Krišjānim

Bukam

12.klase

Kristapam

Greitānam

12.klase

 

 

Par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā olimpiādei izteikta pateicība skolotājiem:

Aijai

Plēsumai

Ansim

Ēcim

Jānim

Krūmiņam

 

 

Rīgas pilsētas 8. - 9. Klašu skolēnu latviešu valodas un literatūras  42. olimpiādes  2.posmā:

 I vieta:

Līvai

Papei

9. klase

Martai

Sudrabiņai

9. klase

Annemarijai

Apinei

9. klase

 

II vieta:

Katrīnai

Freidenfeldei

8. klase

Madarai

Bušai

9. klase

Martai

Zobenai

9. klase

 

III vieta:

Artai Židelei

Artai Židelei

9. klase

Amandai Nikolai

Daigai

9. klase

Par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā olimpiādei izteikta pateicība skolotājiem:

Vijai

Sondorei

Agnesei

Puķei

Raitai

Šūpolai

Rīgas pilsētas bioloģijas 38. olimpiādes 2. posma 9.-12.  klašu uzvarētāji:

2. Vieta:     

Evelīnai   Elerei

9. klase;

Reinim Jirgenam

9. klase;

Raimondam Siliņam

10.klase

Mihailam Šatļikovam

10.klase

Jānim Dāvim Osipovam

12.klase

3. Vieta:   

Laurai

Tutānei

10.klase

Laurim

Čeveram

11.klase

Aleksandram

Petrovam

11.klase

Dāvim

Auziņam

11.klase

   Rīgas pilsētas krievu valodas (svešvalodas) 21. olimpiādes 2. posma 9.-12.  klašu uzvarētāji:

3. Vieta:   

Dārtai Evelīnai

Strazdiņai

10.klase

Jeļenai

Vasiļjevai

10.klase

 

Par veiksmīgu piedalīšanos piešķirta atzinība:

Laurai

Beloglazovai

9. klase;

Alijai

Baltrumai

9. klase;

Martai

Krūmiņai

10.klase

Karīnai

Bagātai

11.klase

Par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā olimpiādei izteikta pateicība skolotājiem:

Vairai

Strazdai

Mārtiņam

Eglītem

 

Ņinai

Svjastinai

 

O.Vācieša Pārgaugavas skolu skolēnu  jaunrades konkursa rezultāti 2015.gada oktobrī

Saņēmām dzejnieka  Ronalda Brieža gala vērtējumu par konkursa darbiem

1. vieta- Mefistāfelis  ( Raimonds Ķirķis , Āgenskalna  Valsts ģimnāzija)

3. vieta- Petra ( Monta Zaumane, Āgenskalna Valsts ģimnāzija)

Atzinības – Pelns ( Verners Kalniņš, Āgenskalna  Valsts ģimnāzija)  ,  Rū ( Emija Grigorjeva , Āgenskalna  Valsts ģimnāzija)

 Rīgas pilsētas vēstures 22. olimpiādes 2. posma 9. un 12. klašu uzvarētāji:

3. Vieta:   

Annemarijai Apinei

9. klase;

Luīzai Kohtanenai

9. klase;

Tīnai Titovai

12. klase;

Par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā olimpiādei izteikta pateicība skolotājiem:

Ansim Nudienam

Andrim Liepiņam

 

 

Rīgas pilsētas informātikas (programmēšanas) 29. olimpiādes 2. posma 9.-12. klašu uzvarētāji:

Par veiksmīgu piedalīšanos piešķirta atzinība:

Francim

Pogulim

9. klase;

Paulam

Purviņam

9. klase;

Rīgas pilsētas latviešu valodas un literatūras  42. olimpiādes 2. posma 11. - 12. klašu uzvarētāji:    

Piešķirta 1. Vieta:

Katalīnai Bernānei

11.klase

Ansim Bernardam

11.klase

Andrejam Reinim Zitmanim

12.klase

    Piešķirta 2. Vieta:

Elīzai Dālderei

11.klase

 Valteram Artūram Mičulim

11.klase

Sabīnei Annai Irbei

12.klase

 Raimondam Ķirķim

12.klase

3. Vieta: 

 Paulai Pluksei

11.klase

Amandai Zemītei

11.klase

Lainei Lācei

11.klase

Justīnei Bušai

12.klase

Rainai Bankovai

12.klase

Janai Moisjai

12.klase

Ievai Elizabetei Ērglei

12.klase

Par veiksmīgu piedalīšanos piešķirta atzinība:

Amandai Pētersonei

11.klase

Emijai Emīlijai Grigorjevai

11.klase

Gunai Pētersonei

12.klase

Par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā olimpiādei izteikta pateicība skolotājiem:

Dacei Simsonei

Anitai Vanagai

Vijai Sondorei

 Agnesei Puķei

 Ivetai Ratinīkai

 

 

Sasniegumi olimpiādēs un konkurso 2014./2015. mācību gadā:

Mācību priekšmetu olimpiādēs un konkursos 155 skolēni jeb 21,2 % ieguvuši godalgotas vietas un atzinības. Rīgas pilsētas mācību priekšmetu olimpiādēs iegūtas 13 - pirmās vietas, 18 – otrās vietas, 27- trešās vietas, 31- atzinība. Skolēnu sagatavošanā valsts olimpiādēm lielu intelektuālo ieguldījumu un atbalstu sniegušas latviešu valodas un literatūras skolotājas Iveta Ratinīka, Dace Simsone, ķīmijas skolotājas Ināra Gaile un Laura Fjodorova, bioloģijas skolotāja Vaira Strazda, matemātikas skolotāji Aivars Ančupāns, Kristīne Liepiņa, Ņina Juste un Līga Plauča, komerczinību skolotāja Santa Kazaka, ģeogrāfijas skolotāja Santa Miksone – Tukiša, vēstures skolotāji Ansis Nudiens un Andris Liepiņš.

 

Valsts mācību priekšmetu olimpiāžu un konkursu laureāti

I vieta

latviešu valodā un literatūrā - Agnesei Lipskai, 12.5 kl.

II vieta

latviešu valodā un literatūrā- Laurai Tutānei, 9.1 kl.

 Karīnai Ivanovai, 12.5 kl.

 ķīmijā - Andrim Jeminejam, 12.2 kl.

 8.1 un 8.3 klases komandām matemātikas konkursā „ Atvērtā kopa”

III vieta

 latviešu valodā un literatūrā- Annemarijai Apinei, 8.3 kl.

 Elzai Martai Ružai, 9.2 kl.

 vēsturē -Laurai Tutānei, 9.1 kl.

 ģeogrāfijā- .Ansim Bernardam,10.1 kl.

Pirmās palīdzības sniegšanas sacensībās ĀVĢ komandai : Vita Korņējeva, 11.3 kl., Agneta Karpeviča 11.3 kl., Jānis Dāvis Osipovs 11.2 kl., Paula Elizabete Sirmā, 11.3 kl., Sabīne Dergača, 11.2 kl., Justīne Kate Buša 11.2 kl., Ieva Elizabete Ērgle, 11.5 kl.

7.1 un 8.2 kl. komandām matemātikas konkursā „ Atvērtā kopa”

Atzinība

Atklātajā inženierzinātņu olimpiādē Kristapam Kārlim Kalniņam un Rūdolfam Arvīdam Kalniņam, 9.3 kl.

10.1 klases komandai matemātikas konkursā „ Atvērtā kopa”

2. Pulkvedim Oskaram Kalpakam veltītais radošo darbu konkurss

Laureāti: Ansis Bernards 10. kl, Dženeta Marika Buidova, 12.5 kl.

 

 Valsts ģimnāziju Dabaszinātņu dienas konkurss

I vietu ķīmijā ieguva Andris Jeminejs, 12. 2 kl.

II vietu matemātikā ieguva Ņikita Sergejevs, 11.2 kl. , fizikā - Kristaps Māris Greitāns.11.1 kl.,

III vietu matemātikā ieguva Kristaps Māris Greitāns, 11.1 kl.

 

 Tulkošanas konkurss „ Saharova balvas” iegūšanai

I vieta - Agnese Lipska, 12.5 kl.

II vieta - Ņikita Srergejevs, 11.2 kl.

III vieta - Liene Dzilna, 10.3 kl.

 

 Biznesa simulācijas spēles „ Ceļš uz bagātību” rezultāti

I vieta - Elīna Haritonova, 12.3 kl., Amanda Strīģele 12.3 kl., Toms Talo 12.4 kl.

 

 Biznesa simulācijas spēles „TITAN” rezultāti

III vieta- Toms Talo, 12.4 kl., Ričards Gruziņš 12.4 kl., Andris Riekstiņš 12.4 kl.

 

 Matemātikas konkursa „Ķengurs” sasniegumi

I vieta - Ņikita Sergejevs, 11.2 kl.