1. English
X Mēs izmantojam savā tīmekļvietnē tikai nepieciešamās tehniskās sīkdatnes. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes darbībai, tāpēc tās nevar izslēgt, un tādēļ lietotāja piekrišana šai sīkdatņu kategorijai netiek prasīta.

TDK "Vainags"

Ko es un dejotāji apguvām ierobežojumu laikā-

Tapa divi video oriģinālhoreogrāfijām "Es dziedāju, gavilēju" un

"Saules meita jostu auda".

https://youtu.be/Du7GMnzoTak

https://youtu.be/BYPUCGBEWrM

7.maijā nodejojām kolektīva pirmo koncertu LIDO Atpūtas centrā.

Šobrīd ar dejotājiem gatavojamies XXVII Vispārējo latviešu Dziesmu un XVII Deju svētku lieluzveduma “Mūžīgais dzinējs” deju kolektīvu repertuāra pārbaudes metodiskajam semināram, kas norisināsies 4.jūnijā.

Seminārā uzstāsimies ar dejām, kuras tikko izdejojām koncertā Erasmus+ dalībniekiem.

Laura Pavilone

"4.jūnijā TDK "Vainags" dejotāji piedalījās XXVII Vispārējo latviešu Dziesmu un XVII Deju svētku lieluzveduma “Mūžīgais dzinējs” deju kolektīvu repertuāra pārbaudes metodiskajā seminārā. Varam lepoties, ka semināra eksperti atzina - TDK "Vainags" dejotāji repertuāru ir godam apguvuši! Un jau nākamajā vasarā varēsim spert kāju Daugavas stadionā!

Neskatoties uz to, ka šo deju sezonu aizvadījām pandēmijas ēnā, dejotāji ir apņēmības pilni, tāpēc deju sezonu vēl nenoslēdzam, bet gan gatavojamies piedzīvojumiem bagātai vasaras nometnei. Ar lielāko prieku uzņemsim jaunus dejotājus savā pulkā gan vasaras nometnē, gan rudens sezonai sākoties!"