1. English
X Mēs izmantojam savā tīmekļvietnē tikai nepieciešamās tehniskās sīkdatnes. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes darbībai, tāpēc tās nevar izslēgt, un tādēļ lietotāja piekrišana šai sīkdatņu kategorijai netiek prasīta.

Rekordi

ĀGENSKALNA VALSTS ĢIMNĀZJAS REKORDI SPORTA DISCIPLĪNĀS:

 

DISCIPLĪNA

Meitenēs

Rezultāts

Gads

Zēni

Rezultāts

Gads

 

30m

Vītola Zane

00.04,64

2004.

Ligeris  Edmunds

00.03,89

2005.

pam.

60m

Garkeviča Monta

00.07,85

2008.

Liede Kārlis

00.07,30

2018.

vsk.

60m

 

 

 

Smirnovs Artūrs

00.07.49

2014.

 

100m

Taluce Elīna  

00.12,20

2005.

Vilnis Mārtiņš   

00.11,30

2005.

pam.

200m

Taluce Elīna  

00.25,69

2005.

Liede Kārlis

00.25,10

2017.

vsk.

200m

 

 

 

Liede Kārlis

00.24,43

2018.

pam.

300m

Gribovska Valērija

00.45,40

2021.

 

 

 

vsk.

300m

 

 

 

Liede Kārlis

00.41,80

2018.

vsk.

300m (telpās)

 

 

 

Kļavis Gustavs

00.38,48

2019.

 

Atspoles skr.10x10m

Garklāva Līga

00.23,20

2010.

Šimkuss Mārtiņš

00.22,02

2008.

pam.

400m

Gribovska Valērija

01.02,19

2021.

 

 

 

vsk.

400m

Bērziņa Anete

00.59,95

2004.

Bormanis Oskars

00.49,52

2010.

 

400m (telpās)

 

 

 

Līdaks Roberts Kristiāns

00.58,87

2013.

pam.

600m

Lāce Elizabete

01.58,00

2011.

Āboms Rūdolfs

01.40,00

2016.

vsk.

600m

Garklāva Līga

01.50,03

2009.

Bormanis Oskars

01.20,68

2010.

pam.

800m

 

 

 

Ruģelis Renārs

02.08,59

2019.

vsk.

800m

 

 

 

Bormanis  Oskars

01.54,85

2010.

 

800m (telpās)

 

 

 

Kļavis  Gustavs

01.59,86

2019.

vsk.

Stafete 4x100m

A.Vanuška, P.Morlata,

 Elīna Lāce, Elizabete Lāce

01.00,33

2013.

M.Jaunpetrovičs,M.Mažis, A.Smirnovs, R.K.Līdaks

00.47,47

2013.

pam.

Stafete 4x100m

A.Jundase, K.Liedeskrastiņa, S.Zalumska, V.Timčenko

00.59,43

2013.

R.Matrevics, R.N.Šteinbergs, T.Vite, M.Peisenieks

00.53,09

2014.

vsk.

Stafete 4x200m

Renāte Fedotova, Eliza Dimitre,

 Elīna Lāce, Dana Vasiļenko

01.57,53

2014.

E.Jesikens, R.K.Līdaks

A.Smirnovs, F.Fiļs

01.37,87

2014.

 

Stafete (2x2)x125m

A.Verdiņa, A.Bērziņa

01.03,14

2005.

M.Vilnis, R.Broks

01.03,14

2005.

vsk.

1000m

Pope Aija

03.27,05

2009.

Ruģelis Renārs

02.36,75

2021.

vsk.

1000m (stadions)

 

 

 

Liepa Rihards

02.56,50

2018.

vsk.

1000m (kross)

 

 

 

Līdaks Roberts Kristiāns

03.17,00

2013.

 

Stafete (4+4)x1000m

Dimitre E., Ulmane B., Lāce E., Hūna I.

00.30,563

2013.

Līdaks R.K.,Brics D.,Ziemelis M.,Daugava E.

00.30,563

2013.

pam.

1500m

 

 

 

Ruģelis Renārs

04.29,82

2019.

vsk.

1500m

Medne Līva

05.21,89

2005.

Kļavis Gustavs

04.09,19

2019.

 

1500m (kross)

 

 

 

Līdaks Roberts Kristiāns

05.57,00

2013.

pam.

1600m

Krūmiņa Līva

06.04,02

2018.

Zars Kārlis

04.38,00

2011.

vsk.

1600m

Medne Līva

05.43,76

2005.

Bormanis Oskars

04.43,97

2010.

 

1800m (kross)

 

 

 

Līdaks Roberts Kristiāns

06.43,00

2013.

 

2000m

 

 

 

Ruģelis Renārs

05.59,56

2019.

 

2000m (kross)

 

 

 

Līdaks Roberts Kristiāns

07.55,00

2013.

 

2500m („Rīga Run”)

 

 

 

Līdaks Roberts Kristiāns

08.45,00

2013.

 

4x2500m („Rīga Run”)

 

 

 

Līdaks R.K., Bricis D.,Rollis D.,Veidelis R.

37.11,00

2013.

 

3000m

 

 

 

Ruģelis Renārs

09.18,98

2022.

 

3000m (kross)

 

 

 

Kļavis  Gustavs

10.28,00

2018.

 

4000m (kross)

 

 

 

Līdaks Roberts Kristiāns

16.01,00

2013.

pam.

5000m

 

 

 

Ruģelis Renārs

17.21:00

2018.

vsk.

5000m

 

 

 

Ruģelis Renārs

16.56,00

2020.

pam.

6000m

Heinrihsone Džiliāna   

33.15,60

2017.

Ruģelis Renārs

22.25,00

2019.

vsk.

6000m

Bizūne Laura

31.14,00

2018.

Līdaks Roberts Kristiāns

24.05,00

2013.

 

7000m (kross)

 

 

 

Līdaks Roberts Kristiāns

28.05,00

2013.

 

8000m (kross)

 

 

 

Līdaks Roberts Kristiāns

32.01,38

2013.

 

8000m (šosseja)

 

 

 

Līdaks Roberts Kristiāns

32.11,00

2013.

pam.

10 000m

Kobiņeca Beāte

1:04.20,00

2018.

Ruģelis Renārs

40.50,00

2017.

vsk.

10 000m

Sedmale Elza

53.42,60

2016.

Kļavis Gustavs

38.06,00

2019.

 

21 098m

Vītola Alma

1:55.44,00

2010.

Logins Guntars

1:31.37,10

2011.

 

42km 185m

 

 

 

Gobiņš Ojars

3:42.04,80

2016.

 

Tāllekšana

Taluce Elīna

560 cm

2005.

Liepiņš Olafs

640 cm

2007.

 

Trīssoļlēkšana

 

 

 

Apinis Artūrs

14,29 m

1981.

Pam.

3-soļlēkšana no vietas

Gribovska  Valērija

605 cm

2021.

 

 

 

 

Augstlēkšana

Verdiņa Anna

140 cm

2005.

Salaks Valdis

175 cm

2005.

pam.

Tāllekšana no vietas

Gribovska  Valērija

220 cm

2021.

Asars-Asarovskis Edvards

282 cm

2019.

vsk.

Tāllekšana no vietas

Karnīte Annija

249 cm

2011.

Žubulis Emīls

310 cm

2019.

vsk.

8-soļlēkšana

Vasiļenko Dana

21,10 m

2014.

Nordens Artis

24,4 m

2008.

pam.

10-sļlēkšana

Gribovska  Valērija

22,45 m

2021.

 

 

 

 

Bumbiņas mešana - 150g

Klismete Dace

44,5 m

2004.

Vaišļa Jānis

72 m

2005.

 

Šķepa mešana

 

 

 

Zommers Ēriks Edvards

41,4 m

2018.

 

Lodes grūšana - 4 kg

Klismete Dace

6,85 m

2005.

 

 

 

 

Lodes grūšana - 6 kg

 

 

 

Broks Raitis

11,20 m

2005.

 

Granātas mešana - 500g

Bulzga Anna

35 m

2016.

-

-

-

 

Granātas mešana - 700g

-

-

-

Liepiņš Olafs

59,6 m

2008.

pam.

Pievilkšanās pie stieņa

 

 

 

Osipovs  Pauls Kristiāns

29x

2016.

vsk.

Pievilkšanās pie stieņa

-

-

-

Maiželis Arvis

31x

2019.

 

Spēka iziešana balstā

-

-

-

Osipovs   Jānis Dāvis

20x

2013.

 

Vedera prese / 1min.

 

 

 

Parfjonovs Kirills

88x

2010.

pam.

Lecieni ar lecamauklu/1.min.

Gribovska  Valērija

186x

2021.

Buks  Krišjānis

144x

2013.

vsk.

Lecieni ar lecamauklu/1.min.

Priede  Paula

190x

2013.

Pilmanis Alens

198x

2022.

pam.

vsk.

Lecieni ar lecamauklu dubultgrieziens

Līna Upeniece

Timčenko Vladislava

79x

54x

2022.

2013.

Salenieks Niks

Jansons Indriķis Dāvis

29x

72x

2016.

2019.

pam.

vsk.

Lecieni ar lecamauklu atpakaļ dubultgrieziens

Līna Upeniece

24x

2022.

 

 

 

pam.

Lecieni ar lecamauklu trīskāršo grieziens

Ulmane Elīza

31x

2020.

 

 

 

pam.

vsk.

Lecieni ar četrkārši salocītu lecamauklu (turp-šurp)

Arella Zariņa

10x

2022.

Ķepulis Ivo

Striks Rūdols Jānis

56x

31x

2022.

2022.

vsk.

pam.

Apgrieziens atpakaļ sežot uz stieņa

 

 

 

Osipovs Pauls Kristiāns

Blumbergs     Toms

20x

27x

2016.

2022.

 

Roku sal.un izt.guļus

Markus Marija Māra

42x

2018.

Silinieks           Jānis

109x

2009.

 

 

 

 

 

 

 

 

pam.

Staigāšana „tiltiņā” – 18 m (g.uz pr.)

Elere Evelīna Tonija

00.26,19

2019.

 

 

 

vsk.

Staigāšana „tiltiņā” – 18 m (g.uz pr.)

Elizabete Golubecka

00.24,71

2019.

Tārvids            Kristaps

00.32,25

2019.

pam.

Staigāsana”lotosa pozā” - 11,5 m

Marta Keirāne

00.14,78

2022.

 

 

 

 

Roku sal.un izt.guļus/1 min.

 

 

 

Silinieks           Jānis

105x

2009.

pam.

Žonglēšana futbola.bumb./1min.

 

 

 

Vēveris Haralds

123x

2022.

vsk.

Florbolā metieni ar skriešanu 10x pārmaiņus dažādos vārtos

 

 

 

Toms Keirāns

00.36,07

2022.

pam.

Soda metieni basketbolā

Krūmiņa Līva

11x

2018.

 

 

 

vsk.

Soda metieni basketbolā

 

 

 

Rožlapa           Matīss

48x

2009.

pam.

B/b 3-punktu metieni

Krūmiņa Līva

4x

2018.

Stašāns Mariss

5x

2018.

vsk.

B/b 3-punktu metieni

Jundase Ieva Stefānija

9x 

2010.

Freimanis Krišjānis

11x

2014.

vsk.

B/b metiens no centrālās līnijas

 

 

 

Pastors Rūdolfs Kārlis

5x

2022.

 

„ĀVĢ daudzcīņa mācību gadā”

Pope  Aija

314 punkti

2010.

Bormanis   Oskars

500 punkti

2010.

 

29.11.2022.