1. English
X Mēs izmantojam savā tīmekļvietnē tikai nepieciešamās tehniskās sīkdatnes. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes darbībai, tāpēc tās nevar izslēgt, un tādēļ lietotāja piekrišana šai sīkdatņu kategorijai netiek prasīta.

Interešu izglītība

Interešu izglītības grafiks 2022./2023.m.g. I.semestrim

           
Diena Laiks     Nosaukums Skolotājs (Koncertmeistars) Telpa
Pirmdiena            
  07:45 - 09:10 ĀVĢ 7.-9.klašu koris M.Ivanovska (K. Geidmane) Aktu zāle
  16:15 - 18:50 10.-12.klašu jauktais vokālais ansamblis M.Ivanovska 3312
  15:00 - 17:40 Frisbijs D. Ivanišaks Sporta zāle
  16:10 - 18:10 Vainags I L.Pavilone (M.P.Pauliņa) Aktu zāle
  15:30 - 16:10 ĀVĢ 7.-9.klašu koris (balsu grupas) M.Ivanovska 3312
  15:30 - 16:50 Programmēšana I A. Kramēna- Juzova 130
             
Otrdiena            
  15:30 - 18:10 Aerobika I. Ozoliņa Mazā zāle 118. kab
  15:30 - 18:10 10.-12. klašu meiteņu vokālais ansamblis L.Gaiķe 3312
  15:30 - 18:10 Volejbols A. Celma Sporta zāle
  15:30 - 18:10 VFS A.Zavarujevs Aktu zāle
  15:30 - 18:15 10. - 12. klašu jauktais vokālais ansamblis M. Ivanovska 3117
Trešdiena            
  07:45 - 09:10 ĀVĢ jauktais koris L.Gaiķe (M.Feldmane) Aktu zāle
  15:30 - 17:30 ĀVĢ jauktā kora grupas L.Gaiķe 3312
  16:10 - 18:50 Teātra pulciņš I. Gremze 3117
  15:30 - 18:10 Vainags II L.Pavilone (M.P.Pauliņa) Aktu zāle
  16:15 - 18:55 Florbols D.Ivanišaks Sporta zāle
  15:30 - 16:50 Žurnālistika/skolas avīze "L'avīze" D.Ivanovska 3115
Ceturtdiena            
  07:45 - 09:10 ĀVĢ 7.-9.klašu koris M.Ivanovska (K. Geidmane) Aktu zāle
  15:30 - 16:50 Programmēšana II A. Kramēna- Juzova 130
  15:30 - 18:10 10.-12. klašu meiteņu vokālais ansamblis L.Gaiķe 3312
  16:10 - 18:10 Vainags I L.Pavilone (M.P.Pauliņa) Aktu zāle
  16:15 - 18:55 Basketbols A.Zavarujevs Sporta zāle
  15:30 - 18:10 7.-9.klašu vokālais ansamblis M.Ivanovska 3117
  15:50 - 16:10 Žurnālistika/skolas avīze "L'avīze" D.Ivanovska 3106
Piektdiena            
  07:45 - 09:10 ĀVĢ jauktais koris L.Gaiķe (M.Feldmane) Aktu zāle
  15:30 - 17:30 ĀVĢ jauktā kora grupas L.Gaiķe 3117
  16:15 - 17:35 Volejbols A. Celma Sporta zāle
  17:35 - 18:55 Sporta spēles A. Celma Sporta zāle
  14:45 - 17:25 Mākslas vingrošana I.Ozoliņa Mazā zāle 118. kab
  15:30 - 17:30 ĀVĢ 7.-9.klašu koris (balsu grupas) M.Ivanovska 3312