1. English
X Mēs izmantojam savā tīmekļvietnē tikai nepieciešamās tehniskās sīkdatnes. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes darbībai, tāpēc tās nevar izslēgt, un tādēļ lietotāja piekrišana šai sīkdatņu kategorijai netiek prasīta.

  Vācu viesi mūsu skolā

  2015. gada 10. septembrī

  ...apmaiņa ar Fēliksa Fehenbaha skolu no Leopoldshohe Vācijā.

  Jau otro gadu turpinās mūsu  sadarbība un skolēnu apmaiņa ar  Fēliksa Fehenbaha  skolu no Leopoldshohe  Vācijā. 

  No 9.līdz 15.septembrim pie mums viesojas 10 skolēni un divi skolotāji. Viņi iepazinās ar mūsu skolu, apmeklēja Nacionālo bibliotēku, Vecrīgu,  Rīgas Zooloģisko dārzu,devās ekskursijā uz  Bauskas,Rundāles ,Mežotnes pili,  bet nedēļas nogali pavadīja kopā ar savu viesģimeni.

  Skolotāji apmeklēja Čekas pagrabus un baudīja burvīgo M.Brauna un Igo mūziku koncertā''Ūdens'' Dzintaru koncertzālē. 

  Paldies par viesskolēnu uzņemšanu S.Strumpei, P. E. Krongornei, E.Allažam-Karpenskim, E.Skuķim, Kr.Križmanim no 9.1 klases,

  T. K.Bērziņam, D. E.Nelsonam, R.Babānam no 9.2 klases, A.Bužokai no 10.5 kl. un A.Timčenko no 10.3 kl. un viņu ģimenēm par atsaucību un viesmīlību.

  Mūsu skolēni tiek gaidīti  ciemos  Vācijā  aprīlī.

  Svešvalodu skolotāji:Ņ.Firsova,A.Aispure, M.Driksna.