1. English
Ja Jūs turpināt izmantot doto vietni bez noklusēto iestatījumu izmaiņām, Jūs piekrītat cookie failu izmantošanai avg.lv vietnē. X

Interešu izglītība

Interešu izglītības grafiks 2019./2020.m.g. I. pusgadam.
Diena Laiks     Nosaukums Skolotājs (Koncertmeistars) Telpa
Pirmdiena 07:45 - 09:10 ĀVĢ 7.-9.klašu koris M.Ivanovska (D.Ramma-Grunte) Zāle
  07:50 - 09:10 Kokapstrāde J.Gaiķis 3012
  15:30 - 17:50 ĀVĢ 7.-9.klašu vokālais ansamblis E.Dziļums 3312
  15:30 - 17:10 Skatuves runa I. Gremze 118 / Zāle
  15:30 - 17:30 10.-12. klašu vokālais ansamblis (jauktais) M. Feldmane Zāle
  15:30 - 18:10 Florbols D. Ivanišaks Sporta zāle
  15:30 - 16:50 ĀVĢ jauktais koris (vīru balsis) L.Gaiķe 3117
  14:40 - 16:40 Vizuālā māksla K.Zariņa 3302
  16:40 - 18:00 Veidošana K.Zariņa 3302
  17:10 - 18:10 Teātra pulciņš I. Gremze 118 / Zāle
  10:40 - 11:00 ĀVĢ 7.-9.klašu koris (balsu grupas) M.Ivanovska 3312
             
Otrdiena 15:30 - 16:50 ĀVĢ jauktais koris (sieviešu balsis) L.Gaiķe 3312
  15:30 - 17:30 10.-12. klašu vokālais ansamblis (jauktais) M. Feldmane Zāle/ 3117
  15:30 - 16:20 Aerobika I. Ozoliņa Mazā zāle
  15:30 - 16:50 Sporta spēles A.Celma Sporta zāle
  15:55 - 17:15 Deju kolektīvs " Vainags II" Z. Teivāne (G.Āriņa) Zāle
  17:00 - 18:20 Volejbols A.Celma Sporta zāle
  17:15 - 19:55 Deju kolektīvs " Vainags I" Z. Teivāne (G.Āriņa) Zāle
  15:30 - 18:10 Programmēšana A. Kramēna 122
             
Trešdiena 07:45 - 09:10 ĀVĢ jauktais koris L.Gaiķe (M.Feldmane) Zāle
  15:30 - 17:10 Skatuves runa I. Gremze 118 / Zāle
  15:30 - 16:50 Aerobika I. Ozoliņa Mazā zāle
  15:30 - 18:10 Frisbijs D. Ivanišaks Sporta zāle
  14:40 - 16:00 Veidošana K.Zarina 3302
  16:00 - 17:20 Vizuālā māksla K.Zarina 3302
  13:15 - 13:55 Kokapstrāde J.Gaiķis 3012
  17:10 - 18:10 Teātra pulciņš I. Gremze 118 / Zāle
             
Ceturtdiena 07:45 - 09:10 ĀVĢ 7.-9.klašu koris M.Ivanovska (D.Ramma-Grunte) Zāle
  15:30 - 16:50 ĀVĢ 7.-9.klašu vokālais ansamblis E.Dziļums 3117
  14:40 - 17:20 Mākslas vingrošana I. Ozoliņa Mazā zāle
  15:30 - 18:20 Basketbols A.Zavarujevs Sporta zāle
  15:30 - 16:10 Kokapstrāde J.Gaiķis 3012
  15:55 - 17:15 Deju kolektīvs " Vainags II" Z. Teivāne (G.Āriņa) Zāle
  17:15 - 19:55 Deju kolektīvs " Vainags I" Z. Teivāne (G.Āriņa) Zāle
  14:45 - 15:35 ĀVĢ 7.-9.klašu koris (balsu grupas) M.Ivanovska Zāle
  15:30 - 16:50 10.-12. klašu vokālais ansamblis (meiteņu) L.Gaiķe 3312
             
Piektdiena 07:45 - 09:10 ĀVĢ jauktais koris L.Gaiķe (M.Feldmane) Zāle
  15:30 - 18:10 Volejbols A. Celma Sporta zāle
  15:30 - 18:00 VFS A.Zavarujevs Mazā zāle
  15:30 - 16:50 10.-12. klašu vokālais ansamblis (meiteņu) L. Gaiķe 3312