1. English
Ja Jūs turpināt izmantot doto vietni bez noklusēto iestatījumu izmaiņām, Jūs piekrītat cookie failu izmantošanai avg.lv vietnē. X

    Interešu izglītības grafika PROJEKTS

    2019. gada 03. septembrī

    Interešu izglītības grafiks 2019./2020.m.g. I. pusgadam.
    Diena Laiks     Nosaukums Skolotājs (Koncertmeistars) Telpa
    Pirmdiena 07:45 - 09:10 ĀVĢ 7.-9.klašu koris M.Ivanovska (D.Ramma-Grunte) Zāle
      14:40 - 16:40 ĀVĢ 7.-9.klašu vokālais ansamblis E.Dziļums 3312
      15:10 - 16:50 Skatuves runa I. Gremze 119/ Zāle
      15:30 - 17:30 10.-12. klašu vokālais ansamblis (jauktais) M. Feldmane 3312/ 3117
      15:30 - 18:10 Florbols D. Ivanišaks Sporta zāle
      15:30 - 16:20 ĀVĢ jauktais koris (vīru balsis) L.Gaiķe 3117
      14:40 - 16:40 Vizuālā māksla K.Zariņa 3302
      16:40 - 18:00 Veidošana K.Zariņa 3302
      16:50 - 17:40 Teātra pulciņš I. Gremze Zāle
      10:40 - 11:00 ĀVĢ 7.-9.klašu koris (balsu grupas) M.Ivanovska 3312
                 
    Otrdiena 15:30 - 17:30 ĀVĢ jauktais koris (sieviešu balsis) L.Gaiķe 3117/ 3312
      15:30 - 17:00 10.-12. klašu vokālais ansamblis (jauktais) M. Feldmane Zāle/ 3117
      15:30 - 16:50 Aerobika I. Ozoliņa Mazā zāle
      15:30 - 16:50 10.-12. klašu vokālais ansamblis (jauktais) M. Feldmane Zāle/ 3117
      15:30 - 16:50 Sporta spēles A.Celma Sporta zāle
      15:55 - 17:15 Deju kolektīvs " Vainags II" Z. Teivāne (G.Āriņa) Zāle
      17:00 - 18:20 Volejbols A.Celma Sporta zāle
      17:15 - 19:55 Deju kolektīvs " Vainags I" Z. Teivāne (G.Āriņa) Zāle
      15:30 - 18:10 Programmēšana A. Kramēna 122
                 
    Trešdiena 07:45 - 08:25 Kokapstrāde J.Gaiķis 3012
      07:45 - 09:10 ĀVĢ jauktais koris L.Gaiķe (M.Feldmane) Zāle
      15:10 - 16:50 Skatuves runa I. Gremze Zāle
      15:30 - 16:50 Aerobika I. Ozoliņa Mazā zāle
      15:30 - 18:10 Frisbijs D. Ivanišaks Sporta zāle
      14:40   16:00 Veidošana K.Zarina 3302
      16:00 - 17:20 Vizuālā māksla K.Zarina 3302
      15:30 - 16:50 10.-12. klašu vokālais ansamblis (meiteņu) L. Gaiķe 3312
      15:30 - 17:30 Kokapstrāde J.Gaiķis 3012
      16:50 - 18:00 Teātra pulciņš I. Gremze Zāle
                 
    Ceturtdiena 07:45 - 09:10 ĀVĢ 7.-9.klašu koris M.Ivanovska (D.Ramma-Grunte) Zāle
      14:40 - 16:40 ĀVĢ 7.-9.klašu vokālais ansamblis E.Dziļums 3312
      14:40 - 17:20 Mākslas vingrošana I. Ozoliņa Mazā zāle
      15:30 - 18:20 Basketbols A.Zavarujevs Sporta zāle
      15:30 - 16:10 Kokapstrāde J.Gaiķis 3012
      15:55 - 17:15 Deju kolektīvs " Vainags II" Z. Teivāne (G.Āriņa) Zāle
      17:15 - 19:55 Deju kolektīvs " Vainags I" Z. Teivāne (G.Āriņa) Zāle
      14:45 - 15:35 ĀVĢ 7.-9.klašu koris (balsu grupas) M.Ivanovska Zāle
                 
    Piektdiena 07:45 - 09:10 ĀVĢ jauktais koris L.Gaiķe (M.Feldmane) Zāle
      15:30 - 18:10 Volejbols A. Celma Sporta zāle
      15:30 - 18:00 VFS A.Zavarujevs Mazā zāle
      15:30 - 16:50 10.-12. klašu vokālais ansamblis (meiteņu) L. Gaiķe 3312